ОПОЗИЦИЈА ПРИЗНАЛА: У име мира уздамо се у нашег председника Александра Вучића! (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

03. 04. 2024. у 13:14

ОПОЗИЦИЈА је јутрос одбила дијалог са владајућом коалицијом о применама препорука ОДИХР-а, сакривајући се иза тога што њихов ултиматум није прихваћен. Иако су до пре неколико дана тврдили да су бирачки списак и медији према њиховом мишљењу највећи проблеми, сада је поента свега да сви избори буду истог дана.

ОПОЗИЦИЈА ПРИЗНАЛА: У име мира уздамо се у нашег председника Александра Вучића! (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Међутим, опозиција и даље гаји наде да ће њихов ултиматум бити прихваћен, те је један од лидера опозиције Војислав Михајловић, из коалиције НАДА која је потписала споразум о сарадњи с Србијом против насиља и Прогласом, признао да све нада полаже у кога другог него у – председника Републике Србије Александра Вучића!

- Међутим, ја сам већи оптимиста. Мислим да ће се појавити у неких пет-шест дана наш председник и рећи ће у име мира - ми ћемо прихватити тај ваш захтев - изјавио је Михајловић пред новинарима у Народној скупштини.

Овим су Србија против насиља, Проглас и НАДА саопштили грађанима да се и председник Републике Александар Вучић бори за мир и да су и сами све време свесни тога.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!

АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"

КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.

11. 02. 2025. у 13:30

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ЗАПАД ГЛЕДА У НЕВЕРИЦИ: Дејвид Бекам сели фирму у Русију!