ЉИЉАНА СМАЈЛОВИЋ ОДГОВОРИЛА ДИМИТРИЈЕВИЋУ: Ђиласовој коалицији смета што је Србија стала уз Републику Српску! (ВИДЕО)

Новости онлајн

03. 04. 2024. у 16:34

ЉИЉАНА Смајловић одговорила је гостујући у емисији на РТС-у Бојану Димитријевићу - прелетачу који је тренутно уз Милоша Јовановића а претходно је био уз Здравка Поноша.

ЉИЉАНА СМАЈЛОВИЋ ОДГОВОРИЛА ДИМИТРИЈЕВИЋУ: Ђиласовој коалицији смета што је Србија стала уз Републику Српску! (ВИДЕО)

Фото: Принтсцрееен

- Наша браћа из Републике Српске ће гледати у Београд ко год да је на власти, био то Вучић, Тадић или неко трећи!- рекао је Димитријевић, након чега је уследио одговор новинарке.

- Занимљиво, Бојан говори у име опозиције која је жестоко негодовала што је у Бањалуци била онако висока репрезентација Србије за Дан Републике Српске. Нису се љутили што није био Вучић, него су рекли 'шта ће тамо пола Владе, председник Скупштине...' То је говорила "Србија против насиља" и Ђиласова ССП! - навела је Смајловићева.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.

14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.

13. 03. 2025. у 15:32

Коментари (0)

ДОМИНАЦИЈА НИКЕ ПРЕВЦ: Словенка оборила светски рекорд (ВИДЕО)