ОРЛИЋ О НАВОДИМА У ОПОЗИЦИОНИМ МЕДИЈИМА: Ко је опозиција и кад може насиље одређује Ђилас? Он им је једини закон?

Дејана Калинић
Дејана Калинић

06. 04. 2024. у 11:39

ЧЛАН Председништва СНС, Владимир Олрић поручио је како се свакодневно може видети неки нови бисер из тајкунске кухиње, реагују ћи на њихове наводе како грађани и странке имају право да спрече изборе.

ОРЛИЋ О НАВОДИМА У ОПОЗИЦИОНИМ МЕДИЈИМА: Ко је опозиција и кад може насиље одређује Ђилас? Он им је једини закон?

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ

- Свакодневно нови бисер из тајкунске кухиње: "Избори на које не изађе опозиција морају се сматрати не само нелегитимним, већ и - нелегалним!.. Имамо право да спречимо изборе!" - вели њихов "експерт" у РИК.. Ко је опозиција и кад може насиље одређује Ђилас? Он им је једини закон? - написао је Орлић на друштвеној мрежи Икс.

БОНУС ВИДЕО: САЛВЕ УВРЕДА И ЈЕЗИВИХ ПРЕТЊИ: Напад на активисту СНС у Новом Саду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (25)

НАЈЛЕПШЕ ЖЕЉЕ – квалитет и укус који спајају генерације