ВЕЛИКИ БРОЈ ОБРЕНОВЧАНА ЧЕКА ДА ДА ПОТПИС ПОДРШКЕ СНС-У: Вучевић - Ови избори нису формални, већ суштински

Марко Колашинац
Марко Колашинац

06. 04. 2024. у 12:22

СРПСКА напредна странка са коалиционим партнерима данас почиње прикупљање потписа подршке у Обреновцу за предстојеће београдске изборе, а велики број грађана окупио се испред Соколског дома како би пружили подршку листи.

ВЕЛИКИ БРОЈ ОБРЕНОВЧАНА ЧЕКА ДА ДА ПОТПИС ПОДРШКЕ СНС-У: Вучевић - Ови избори нису формални, већ суштински

Фото Новости

Створио се огроман ред и гужва, а стигли су и председник СНС Милош Вучевић, Марко Ђурић, Мирослав Чучковић као и Дејан Томашевић.

Фото Новости

Дочекани су огромним аплаузом.

- Ово је поврда да се ми озбиљно спремамо за изборе у Београду - рекао је Вучевић окупљеним грађанима.

Фото Новости

Истакао је да је потребно да све ГО имају равноправан положај. Рекао је и да ови избори нису формални, већ су суштински.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (35)

ВЕЧЕРИ ТЕАТРА У СРЦУ ГРАДА: Завршен први MozzART позоришни фестивал