ЧЕСТИТАМ НОВОЈ ВЛАДИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ И ПРЕМИЈЕРУ ВУЧЕВИЋУ Брнабић: Борите се сваки дан као да од тога зависи судбина Србије (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИЦА Владе Републике Србије, огласила се на свом Твитер налогу где је честитала Милошу Вучевићу и новој Влади поводом ступања на дужност.
FOTO TANJUG/NEMANJA JOVANOVIĆ
- Честитам новој Влади Републике Србије и премијеру Милошу Вучевићу
Онима који су, током церемоније полагања заклетве, показали непоштовање према институцији Народне скупштине, председника Републике Србије, тиме и према свим грађанима Србије, желим да поручим да се тако не стиче поверење грађана. Показали су бахатост, неозбиљност, крајњу политичку шупљу нарцисоидност и неваспитање које баш нико не може да подржи. Никада. Колеге посланици, увек и заувек прво иде показивање поштовања према својој земљи, а далеко иза тога, партијска припадност и политичке разлике.
Оскара ког сте показивали председнику Вучићу можете да му уручите за борбеност, заштиту националних интереса, љубав према Србији, напоран рад, самодисциплину, резултате и многе ствари које је урадио за Србију. У том случају, можда би неки грађани почели да вас схватају озбиљно. Но, дуг је пут од доњих леђа до главе. Први корак је најважнији. Сви га са нестрпљењем чекамо - поручила је Брнабић.
БОНУС ВИДЕО: "ЈЕЛ ТО ПРИСТОЈНА СРБИЈА?" Брнабић - Називате министре издајницима, карикатурама, робовима..
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (32)