ЗАЈЕДНО КОРАЧАЈМО ПУТЕМ ЉУБАВИ И СЛОГЕ: Вучевић честитао Васкрс
ПРЕДСЕДНИК Председнк Владе Републике Србије Милош Вучевић упутио је данас честитку патријарху српском Порфирију, свештенству и монаштву, као и православним врницима који Васкрс славе по Јулијанском календару.
ФОТО: Министарство одбране Републике Србије
- У име Владе Републике Србије и своје лично име, Вама, свештенству, монаштву и свим верницима честитам Ускрс, Васкрс Сина Божијег, написао је Вучевић, саопштила је Канцеларија за сарадњу с медијима Владе Србије.
Он је истакао да је "у временима у којима смо суочени са бројним искушењима неизмерна жеља да сачувамо мир, мудрост, одговорност као и одлучност да заједно корачамо путем љубави и путем слоге.
- Нека овај највећи хришћански празник буде смерница свима, како би испуњени надом и вером наставили да Србију водимо правим путем на добробит свих наших грађана и читавог српског народа. Христос вокресе! Ваистину воскресе!, поручио је председнк Владе Републике Србије.
БОНУС ВИДЕО: НЕОПИСИВА ТУГА: Загрљај родитеља Еме Кобиљски и мајке Николе Милића
Препоручујемо
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (0)