ДИРЕКТОР Канцеларије Владе Србије за Косово и Метохију Петар Петковић честитао је данас Васкрс, истакавши да је и ове године желео да радост највећег хришћанског празника подели с нашим народом на Косову и Метохији, али да му је "безумна политика Приштине то онемогућила".
Повезане вести
"ТУРСКА ПОСТАЈЕ САУЧЕСНИК У ПОТКОПАВАЊУ МИРА НА БАЛКАНУ" Петковић нагласио да је ово опасан потез
НАВЕО је да је Београд добро разумео ову поруку и да ће наставити да одговорно чува мир и стабилност, упркос оружаним савезима који се стварају на штету мира и представљају директну претњу.
08. 10. 2025. у 18:29
Најновије из рубрике
"ПРЕДЛОЖИЋЕМО АМАНДМАН КОЈИ ОМОГУЋУЈЕ ПРЕУЗИМАЊЕ НИС-А"Брнабић: Морамо да заштитимо наше интересе
Председница Народне скупштине Србије Ана Брнабић изјавила је вечерас да ће у Скупштини Србије бити предложен амандман на Закон о буџету који ће предвидети околности у којима би Србија морала да преузме НИС.
25. 11. 2025. у 23:19
ПОТПИСАН УГОВОР ВРЕДАН 10 МИЛИОНА ДИНАРА: Бачки Петровац и Министарство покрећу нову фазу енергетске санације домаћинстава
У ПАЛАТИ Србија у Београду почетком месеца је потписан уговор између Републике Србије - Министарства рударства и енергетике и Општине Бачки Петровац о суфинансирању Програма енергетске санације породичних кућа и станова који спроводи Општина Бачки Петровац.
25. 11. 2025. у 22:54
ТОМИСЛАВ МОМИРОВИЋ СЕ ОГЛАСИО НАКОН ГОДИНУ ДАНА: Проговорио о оптужбама за надстрешницу
ТОМИСЛАВ Момировић, бивши министар унутрашње и спољне трговине, огласило се на Инстаграму поводом данашњег саопштења Јавног тужилаштва за организовани криминал.
25. 11. 2025. у 22:20
"ПРОСЛВАЉАМО ДАН КАДА СУ СРЕМ, БАЧКА И БАНАТ ПОСТАЛИ ДЕО СРБИЈЕ" Мацут: Присаједињење Војводине Србији остварење вековног сна
Председник Владе Републике Србије проф. др Ђуро Мацут присуствовао је данас свечаној академији поводом обележавања 107. годишњице присаједињења Војводине Краљевини Србији и том приликом рекао да је то дан када се остварио вековни сан.
25. 11. 2025. у 22:14
ТЗВ. „СТУДЕНТСКА ЛИСТА“ БЕЗ СТУДЕНАТА: Пензионерка Јасмина Пауновић жељно се нада свом месту!
ЈАВНА тужитељка у пензији Јасмина Пауновић изјавила је да би прихватила да буде кандидат на такозваној "студентској листи".
25. 11. 2025. у 20:27
Коментари (0)