СРПСКА ТРОБОЈКА СЕ ПОНОСНО ВИЈОРИ У ЛЕПОСАВИЋУ: Упркос забрани Куртија - Срби обележили храмовну славу Светог Василија (ФОТО)
У ЛЕПОСАВИЋУ се данас обележава општинска и храмовна слава Свети Василије Острошки, а велики број верника носи поносно српску заставу.
Фото: Новости
Дугачку српску тробојку развили су и присутни у свечарској колони која је прошла градским улицама.
Куртијев лажни градоначелник Љуљзим Хетеми забранио је у петак без икаквог основа и образложења да се српска застава постави на јавним површинама поводом славе, али српска тробојка данас се поносно вијори у Лепосавићу.
Препоручујемо
СЛОБОДАН МИЛЕТИЋ ДОВЕДЕН ПРЕД СУД У ПРИШТИНИ: Одлучује се о притвору
12. 05. 2024. у 11:15
НАСТАВЉА СЕ КУРТИЈЕВ ТЕРОР: Ухапшен још један Србин, о свему се огласила Српска листа
10. 05. 2024. у 16:23
БИЋЕ ОПЕТ МИТРОПОПОЛИЈА: Слава Епархије зворничко-тузланске у Шамцу
10. 05. 2024. у 15:31
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)