"НИ НА ЈЕДНО ПИТАЊЕ НЕМА ОДГОВОР": Јованов о "представљању" Сава Манојловића (ФОТО)
МИЛЕНКО Јованов коментарисао је најновији интервју Сава Манојловића.
Фото: Принтскрин/Јутјуб/СНС
- Ни на једно питање које одређује политичара и дефинише политичку организацију, лик нема одговор.
Почне са: "Нисам се бавио (бавили) тим питањем...", или: "То је питање за председника, а не градоначелника", па настави нешто уопштено и бесмислено.
Дакле, све што сте желели да знате о политици, а нисте имали кога да питате, немојте питати ни Сава Манојловића. Губите време.
Ипак, самоуверено тврди да је власт крива и за Куртијеве једностране акције и за акције неких држава, усмерене против Србије и српског народа.
Наравно, није понудио било какав доказ, или објашњење својих тврдњи.
Биће да рачуна да се у његове речи не сумња, па ни докази и објашњења нису неопходни.
Таштина празнине - истакао је Јованов.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
АНДРЕЈА ЗАБОЛЕЛО ГРЛО У САД: Био код лекара, а рачун му је стигао после пет месеци: "Људи моји, нема шансе!" (ВИДЕО)
ПОТРАЖИТИ лекарску помоћ у страној земљи углавном подразумева огроман трошак, ма колико год се радило о кратком прегледу или безазленом проблему. А једног Андреја је, преглед код америчког ОРЛ специјалисте коштао читавих 2.500 долара (2.313 евра)
02. 12. 2025. у 09:10
Коментари (0)