ВУЧИЋ СА АМБАСАДОРОМ ЕГИПТА У УН: Спремност Србије да се до последњег тренутка на све могуће начине супротстави овим преседанима
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састао се у УН са амбасадором Египта поводом најављеног доношења резолуције о Сребреници чији су ко спонзори Немачка и Руанда.

Фото Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
Председник је на свом Инстаграм налогу написао:
Са сталним представником Арапске Републике Египат при УН Мухамедом Абдел Калек Мухамедом сам разговарао о једнострано наметнутој резолуцији о Сребреници у агенду Генералне скупштине УН и замолио га да уложи велики углед Египта давањем подршке позицији наше земље приликом одлучивања у УН.
Поновио сам спремност Србије да се до последњег тренутка на све могуће начине супротстави овим преседанима како би одбранила мир, стабилност и достојанство српског народа.
Председник Републике Србије Александар Вучић разговарао је у Њујорку са сталним представником Арапске Републике Египат при УН Мухамедом Абдел Калек Мухамедом.

ХРВАТ, СЛОВЕНАЦ И ИТАЛИЈАН ТУКЛИ СРПСКЕ ПОЛИЦАЈЦЕ: Ево ко су страни држављани ухапшени у насилним блокадерским протестима
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је данас да је током синоћњих протеста повређено 75 полицајаца, а приведено 114 лица од којих 3 страна држављанина.
15. 08. 2025. у 12:21

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)