ШЕШЕЉ УПОЗОРАВА: Не смемо да се вратимо у 2000. годину

Novosti online

22. 05. 2024. у 17:32

ЗАМЕНИК председника СРС Александар Шешељ изјавио је да грађани не смеју да допусте да на изборима на власт дођу људи који су позивали на међународну истрагу у Србији и да Запад уведе санкције Србији.

ШЕШЕЉ УПОЗОРАВА: Не смемо да се вратимо у 2000. годину

Фото: Архива

- Ти људи ове изборе посматрају као на први корак ка преузимању власти на републичком нивоу. Не смемо да се вратимо у 2000. годину - рекао је Шешељ за Информер ТВ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

ПРАЗНИЧНА ЧАРОЛИЈА ЗА „ДЕЦУ У СРЦУ“: Пакетићи Фондације Mozzart стигли у Аранђеловац