ПОЗИВ НА ВУЧИЋЕВО УБИСТВО МОРА БИТИ САНКЦИОНИСАН: Вучевић - Исконска мржња потпуно је помутила разум јуришницима тајкунских медија (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Владе Србије Милош Вучевић изјавио је да је исконска мржња потпуно помутила разум јуришницима тајкунских медија и присталицама опозиционих политичких странака.
Фото: МО
- Отворени позив на убиство председника Србије Александра Вучића мора бити санкционисан од стране надлежних органа. И то одмах! Нарочито што се са оваквим непочинством не суочавамо по први пут. Србија неће бити земља насиља и линча. А они који су мислили да могу на овакав начин да трују српску јавност, грдно су се преварили, написао је Вучевић на друштвеној мрежи Инстаграм.
Он је реаговао на морбидну изјаву Ивана Протића, из новинске агенције Бета, коју је дао Новој С, а који је рекао да ће Вучић пасти или постепено, или га треба стрељати као Чаушеског.
БОНУС ВИДЕО: ПОСТАВЉЕН КАМЕН ТЕМЕЉАЦ: Званично обележен почетак изградње образовног кампуса
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СТИГЛА ПИСМА ПОДРШКЕ: Грађани Српске уз листу "Александар Вучић - Србија сутра"
30. 05. 2024. у 12:50
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (17)