"ИДЕМО НА ПОБЕДУ - КЕЦ У НИШУ": Вучевић - Нема спавања, нема одмора, како гласамо 2. јуна тако нам је наредне четири године
ПРЕДСЕДНИК Владе Србије и председник СНС Милош Вучевић изјавио је данас на митингу у Нишу, да је потребно да победе 2. јуна, јер би то био почетак онога што Србија и Ниш треба да раде сутра.
Фото Новости
- Наша кампања, поред носиоца и лидера, има одредницу "Србија сутра" или овде у Нишу - "Ниш сутра". Ми данас радимо мислећи о томе шта ће бити сутра. Без тог сутра нема смисла оно што данас радимо. Да би то сутра досањали и да би било како треба, потребна нам је победа 2. јуна. Али не победа ради победе, потребна је победа као почетак онога што би Србија и Ниш требало да буду сутра - рекао је Вучевић на митингу.
Он је нагласио да је победа 2. јуна тек почетак приче која ће се одвијати у наредне четири године.
- Нема спавања, нема одмора, како гласамо 2. јуна тако нам је наредних 4 године. Да не би пропустили ову шансу. Када би нас питали за кога да гласамо у Нишу, најбољи цитат Димитрија Пантића из филма "Тесна кожа" - Кец у Нишу. Идемо да Победимо - Кец у Нишу, поручио је Вучевић.
БОНУС ВИДЕО:
“АЦО СРБИНЕ” Нишлије громогласно у Чаиру дочекују председника Вучића
Препоручујемо
ОЧУВАЊЕ КОСМЕТА И РС СУ ВИТАЛНИ ИНТЕРЕСИ: Дачић - Од доласка Вучића југ први и у миру
30. 05. 2024. у 17:47
БОЖЕ ПРАВДЕ ОДЗВАЊА ЧАИРОМ: Химном Србије започео митинг у Нишу (ВИДЕО)
30. 05. 2024. у 17:04
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Колику пензију има Ангела Меркел? Бројка ће вас изненадити! А то није крај - једна ствар донела јој богатство
АНГЕЛА Меркел у пензији живи боље него икад!
20. 04. 2026. у 12:46
Коментари (8)