ВУЧЕВИЋ ЈАСАН: Уједињени смо да се боримо за наше грађане и нашу Србију
МИЛОШ Вучевић, премијер Србије гостовао је у четвртак у специјалној емисији на ТВ Пинку.
Foto: Printskrin
Вучевић је казао да је листа уједињена у борби за грађане и Србију.
- Ова листа је обрис како ми видимо тај покрет, једну политичку платформу која уједињује различите политичке странке, које не морају да мисле исто, али имају заједничку ствар, љубав према Србији. То је оно што нас је ујединило, сви заједно према очувању Србије, да се не вратимо у период 2012. године, период пораза, очаја... Да наша деца не доживе шта смо ми доживели - казао је Вучевић.
- Уједињени смо да се боримо за наше грађане и нашу Србију - рекао је Вучевић.
Гости емисије су били и председник Александар Вучић. Ту су били и Ана Брнабић, Ивица Дачић, Синиша Мали, Дарија Кисић Тепавчевић, Лаза Ристовски, Марија Здравковић, Љубица Вранеш, позната српска теквондисткиња Тијана Богдановић и многи други.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (14)