СРАМНО: Албанци и Хрвати се изљубили, па пронашли заједничког непријатеља (ВИДЕО)
ЈЕДНА од главних ставки која је обележила овогодишњи ЕУРО 2024, барем у првим данима, јесте велика пристуност антисрпке пропаганде. Њени највећи заговорници су Албанци и Хрвати.
Фото: Принтскрин/Икс
Мрежама кружи нови снимак њиховог срамног понашања.
Наиме, навијачи репрезентација Албаније и Хрватске заједно су се на улицама грлили и забављали, и једногласно узвикивали погрдне речи на рачун председника Србије, Александра Вучића.
Очигледно су како би ојачали своје пројатељство, морали пронаћи "заједничког непријатеља", а опште је познато да увек најлакше за све окриве првог човека Србије.
Погледајте како је то изгледало у видеу који следи:
Препоручујемо
СКАНДАЛ НА ЕУРО 2024: Дивљали после гола, па гурнули противничког навијача низ трибину
21. 06. 2024. у 21:55
ПИКСИ, ПРИЈАТЕЉУ! Бивши саиграч саветује селектора Србије пред кључни меч на ЕУРО 2024
21. 06. 2024. у 12:14
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (41)