УКРАЈИНА У ВОЗУ ЗА ЕУ, БАЛКАНУ СЛЕПИ КОЛОСЕК: Одлуке са састанка Савета ЕУ у Луксембургу - Кијев и Кишињев данас почињу приступне преговоре
25. 06. 2024. у 07:00
УКРАЈИНА и Молдавија, по убрзаној процедури и прескачући уобичајени возни ред, данас почињу приступне преговоре са Европском унијом, док је Западни Балкан и овога пута, упркос бројним обећањима, скрајнут са колосека и остављен у бриселској чекаоници.
Увод у Трећи светски рат!
Evropska unija treda pod hitno da menja ime u Interesna Evropa.
Iskreno, nismo nešto pogođeni, ovakva EU nije ono što je bila.
Srbiju primiti u EU je isto kao da si primio neprijateljski nastrojenu Rusiju. Nema nikakve razlike.
Повезане вести
КАКО ЈЕ ПРЕПОЛОВЉЕНА ПОМОЋ ЗА УКРАЈИНУ: Због чега чланице ЕУ нису успеле да се договоре око коришћења руских актива
ЈЕДИНСТВО Европске уније поново је пало на испиту око Украјине.
19. 12. 2025. у 13:19
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
ПУТИН НАЈАВИО ЈОШ ЖЕШЋИ РАТ, ПА ИЗВРЕЂАО ЕВРОПУ: Зеленски у Бриселу тражи последњу сламку спаса
ПОСЛЕ дана и недеља у којима су преговори доминирали расправама о рату у Украјини, дошло је до новог заоштравања односа.
17. 12. 2025. у 20:37
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!
ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.
17. 12. 2025. у 15:34
"СРБИЈА ДА, УКРАЈИНА НЕ" Сијарто: Политика проширења ЕУ лицемерна и потпуни неуспех
МИНИСТАР спољних послова и трговине Мађарске Петер Сијарто истакао је да је политика проширења ЕУ лицемерна и потпуни неуспех.
27. 11. 2025. у 11:36
Најновије из рубрике
"ТО СУ ЕВРОПСКЕ ВРЕДНОСТИ" Вучић о хапшењу Кнежевића: Зато они улазе у ЕУ, тамо је дозвољено да хапсите политичке противнике (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да је данас ухапшен лидер српског народа у Црној Гори Милан Кнежевић, председник Демократске народне партије, зато што је бранио референдумску вољу народа и запитао да ли у европске вредности спада и хапшење политичких противника.
30. 12. 2025. у 14:28
МРЗИТЕЉИ СВЕГА НОРМАЛНОГ: На Н1 у Божићном сеоцету виде зло (ВИДЕО)
МРЗИТЕЉИ свега што је нормално са Н1 у Божићном сеоцету виде зло.
30. 12. 2025. у 13:35
СА ПРОЈЕКЦИЈАМА ДО 2050. Влада усвојила Нацрт Стратегије управљања минералним и другим геолошким ресурсима Србије до 2040. године
НА ДАНАШЊОЈ седници Владе Републике Србије усвојен је Нацрт Стратегије управљања минералним и другим геолошким ресурсима Републике Србије до 2040. године, са пројекцијама до 2050. године. Документ поставља дугорочни оквир за одговорно управљање минералним ресурсима и јачање улоге државе у планирању, надзору и унапређењу рударског и геолошког сектора, у интересу грађана и одрживог развоја локалних заједница.
30. 12. 2025. у 13:00
"ОДУВЕК ЈЕ БИО НА БРАНИКУ ВОЉЕ НАРОДА" Сандра Божић о хапшењу Милана Кнежевића - "Доказ континуитета праксе прогона Срба"
ПРИПАДНИЦИ полиције су ухапсили Милана Кнежевића, председника Демократске народне партије и посланика у Скупштини Црне Горе. Овим поводом огласила се Сандра Божић, потпредседник Покрајинске владе.
30. 12. 2025. у 12:39
РАЗУЗДАНА ВАСПИТАЧИЦА БЛОКАДЕРКА: Снимак из Ниша згрозио јавност - Ко то брине о нашој деци?! (ВИДЕО)
БЛОКАДЕР Немања Шаровић на свом Инстаграм профилу тенденциозно је поделио снимак са једне нишке прославе. Шаровић је у опису видеа запитао ко брине о нашој деци и истакао да је на снимку забележена прослава Јавне предшколске установе "Пчелица". Међутим, оно што Шаровић није напоменуо јесте да је јавност у Србији згрозило понашање васпитачице која је блокадерка!
30. 12. 2025. у 11:40
Коментари (6)