НЕБОЈША Петковић "Не дамо Јадар" дошао је на протест, а његов отац је продао земљу Рио Тинту. Такође, Ђиласов кум продао је Рио Тинту земљу за 717.174 евра.
Литијум је велика развојна шанса Србије. Опозиција протестима показује да је не занима развој Србије. А они који су продали земљу, а сада протествују су највећи лицемери.
ПЛЕНУМ студената ФДУ дао је саопштење у коме су навели да је аутентичан снимак који су грађани Србије имали да виде, а на коме се види како Мила Пајић и њени саборци позивају на грађански рат. Они су се такође оградили од организације Став и ПСГ. Такође, саопштили су на неће експертску владу и да неће да се мешају у политику.
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова саопштава да је, током вечерашњег непријављеног окупљања студената у Београду, било више инцидената који су углавном били усмерени ка учесницима другог скупа студената у Пионирском парку.
Ђиласова Странка слободе и правде поставила је објаву у којој позивају да се покраду трактори пољопривредника који су дошли да својим тракторима заштите животе студената који желе да уче и да им пруже подршку!
Коментари (20)