НЕЋЕМО ИМАТИ МИЛОСТИ: Вучић - Постоји 100 група индикативних на тероризам

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

29. 06. 2024. у 17:43

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да у Србији постоји стотину група које су праћене због нелегалних активности индикативних на тероризам, које су на слободи, а чији припадници не могу да се ухапсе, јер нема доказа.

НЕЋЕМО ИМАТИ МИЛОСТИ: Вучић - Постоји 100 група индикативних на тероризам

Фото принтскрин ТВ Пинк

-И онда дођете ви и питате нас што их нисмо хапсили када смо знали какви су, а без доказа не можемо. Још и да им плаћамо накнаду што су без доказа били у притвору, рекао је Вучић новинарима испред Ургентног центра где је обишао повређеног жандарма Милоша Јевремовића.

Рекао је и да ће ово стање да траје три до четири дана, док се сви индиковани на тероризам не ухапсе и улице поново буду сигурне.

-Ловимо их знамо и имена и све друго. Обавићемо тај посао. Важно да је Милош Јевремовић жив и показао је како се поступа. Нећемо имати милости према тероризму, рекао је Вучић.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - НУКЛЕАРНЕ ВЕЖБЕ: Руске снаге вежбају електронско лансирање ракета током нестратешких вежби

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (15)

МУШКАРЦИМА ПОСЛЕ ПЕДЕСЕТЕ МЛАЗ УРИНА ПРИМЕТНО СЛАБИ