"ПРИШТИНА УБИЈА ДИЈАЛОГ" Петковић: Бисљими у Бриселу одбио да разговара о свим темама
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је данас да Приштина убија дијалог, као и да је главни преговарач Приштине Бесник Бисљими у среду у Бриселу одбио да разговара о свим темама.
Фото: Танјуг/Немања Јовановић
Он је тако реаговао на саопштење Приштине да Београд одбија да прихвати Основни споразум у целини, као и примену појединих делова, као и да "саботира процес" решавања питања несталих.
- Бисљими је јуче у Бриселу одбио да разговара о несталим особама, Споразум о званичним посетама назвао непостојећим, за Електросевер рекао да је ненормална компанија, одбио је ЕУ Нацрт статута ЗСО - и све то изговорио пред Лајчаком и његовим тимом. Приштина убија дијалог! - написао је Петковић на друштвеној мрежи Икс.
БОНУС ВИДЕО:
ЂИЛАС СЕ РАДУЈЕ ЗБОГ НЕВРЕМЕНА: Погледајте како су се Београђани давили док је он био градоначелник
Препоручујемо
"ПРЕМА СРБИМА ЈЕ УЧИЊЕНА НЕПРАВДА" Шта је Марин ле Пен говорила о Косову и Метохији
01. 07. 2024. у 10:10
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)