ДИРЕКТАН ПОЗИВ НА СМРТ ПРЕДСЕДНИКА Скандалозна изјава мајке Сребренице: Алах да казни Вучића што није био спонзор резолуције
НЕ престају напади на српског председника Александра Вучића.
Фото: Танјуг
Овога пута скандалозне клевете и позив на смрт председника Вучића стигле су од мајки Сребренице.
Наиме, Мунира Субашић из мајки Сребренице за лист "Данас" изјавила је да "Алах треба да казни Вучића што није био спонзор резолуције".
Према њеним речима, резолуцијом која је усвојена у Уједињеним нацијама, будуће генерације ће схватити да се стварно десио геноцид.
- Негирањем геноцида покушавају да заварају свој народ. Мени је жао што Александар Вучић није био спонзор резолуције, што се на тај начин није нама мајкама извинио. Мртви се не могу вратити, али ипак и он има своју децу. Мора да мисли на то. Није само његов живот важан – важан је живот његове деце и његових унучади. Требало је на неки начин да тражи опрост од мајки - наглашава Субашић.
Како додаје, нека су његова "деца жива и сретна, а он нека очекује од Алаха казну".

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (33)