СЛУШАМ ВЕЋ 12 ГОДИНА "НЕЋЕТЕ МОЋИ НА 2 СТОЛИЦЕ": Вучић - Ми имамо само једну, нашу српску столицу
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, гостујући у емисији ХИТ ТВИТ на ТВ Пинк осврнуо се на атентат на бившег председника САД Доналда Трампа.

Фото принтскрин ТВ Пинк
- Што се тиче атентата, то је застрашујуће. Да се то негде друго десило, како би нам држали придике. Ја сам само доводио у питање аршине које се земље карактеришу као демократске, а које не. Мислим да је страшно важно да имамо добре односе са САД и да поправимо те односе. Морамо да имамо добре односе и са Русијом. То је политика која нас је довела до ових разултата. Слушам већ 12 година "нећете моћи на 2 столице", а ми имамо само једну, српску столицу. А да ли ћемо моћи да седимо на својој столици, видећемо. За сада смо успевали - каже Вучић.
- Увек су најагресивнији они који би да говоре о агресији других. Шокриан сам био кад се десило то Стефановићу, и сматрао сам то ударац на демократију, иако није био лидер ни у својој странци. Нисам приметио да сте се жалили када су ме жандарми изубијали, јер сам само шетао, када је убијен Ранко Панић - рекао је Вучић.

ОГЛАСИО СЕ ОРБАН: Издао велико упозорење због Ирана
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упозорио је да би, у случају да се Иран распадне због тренутног рата, регион могао да постане неуправљив и ван контроле, што би имало озбиљне глобалне последице.
20. 06. 2025. у 10:34

ЖЕСТОКА ПРЕТЊА ТРАМПУ ИЗ МОЋНЕ ДРЖАВЕ: Ако се САД укључе у рат, напашћемо вас
МОЋНА шиитска милиција из Ирака, Катаиб Хезболах, која има подршку Ирана, запретила је нападима на америчке војне базе широм Блиског истока уколико се администрација Доналда Трампа одлучи да интервенише у евентуалном сукобу између Израела и Ирана.
20. 06. 2025. у 09:27

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре
СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.
20. 06. 2025. у 15:23
Коментари (0)