ВУЧЕВИЋ ПРЕД ОДБОРНИЦИМА СКУПШТИНЕ: Декларација основ за опстанак српског народа, склоните страначке униформе (ФОТО)
ПРЕМИЈЕР Србије Милош Вучевић огласио се на Инстаграму поводом Другог дана седнице Народне скупштине Републике Србије на којој се данас расправља о Декларацији са Свесрпског сабора.

Foto: Printskrin Instagram/milosvucevic
– Није то никакав памфлет и фикција, него права национална декларација. За опозицију би било боље да се “скине из страначких униформи” и размишља о одговорности према српском народу, грађанима и нашој отаџбини Србији. Нико не може Декларацију називати демагогијом, када имамо овакво стање на Косову и Метохији и у Републици Српској, да тренутно има 300 коначних решења о исељавању Срба из својих станова из северне Косовске Митровице, да Аљбин Курти покушава силом да отвори мост на Ибру, да су на делу стални покушаји ревизије Дејтонског споразума ..
Декларација, нажалост, не решава сва питања и проблеме, али доноси политичку подлогу и институционални оквир како да водимо политику државе. Још једном позивам све странке у парламенту да подрже текст Декларације у целости, јер она је основ политичке борбе за опстанак српског народа, опстанак Србије, Републике Српске и тешку борбу за српски народ на Косову и Метохији – истакао је Вучевић.

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама
ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.
27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"Ја сам Хрват, али ово је срамота шта се десило на свадби у Сињу!" (ВИДЕО)
НА ДРУШТВЕНОЈ мрежи ТикТок појавио се снимак са једног свадбеног славља који је изазвао "лавину" реакција.
30. 07. 2025. у 20:27
Коментари (0)