СЛИКА ВРЕДИ ВИШЕ ОД ХИЉДУ РЕЧИ: Премијер се сликао са соколом у манастиру Жича, па послао моћну поруку
ПРЕДСЕДНИК Владе Републике Србије Милош Вучевић посетио је данас српски средњовековни манастир Жичу.

Фото: TANJUG/ JOVANA KULAŠEVIĆ
Из задужбине првог српског краља из династије Немањића-Стефана Првовенчаног, усликан како држи белог сокола, послао је моћну поруку:
- Симбол победе и слободе! Живела Србија!
Написао је премијер на Инстаграм налогу.
БОНУС ВИДЕО: ПРЕМИЈЕР ВУЧЕВИЋ ОБИЛАЗИ ИЗГРАДЊУ БРЗЕ ПРУГЕ У СУБОТИЦИ
Препоручујемо

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.
14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (16)