ЛАЖНИ ЕКОЛОЗИ ЈОШ ЈЕДНОМ ПОКАЗАЛИ ПРАВО ЛИЦЕ: Ево кога гурају да буни народ и продаје празне приче

Дејана Калинић
Дејана Калинић

29. 07. 2024. у 21:14

ЛАЖНИ еколози који се боре против напретка Србије и рударења литијума су као по правилу, како би наш народ рекао - без образа.

ЛАЖНИ ЕКОЛОЗИ ЈОШ ЈЕДНОМ ПОКАЗАЛИ ПРАВО ЛИЦЕ: Ево кога гурају да буни народ и продаје празне приче

Фото: Принтскрин/Јутјуб

На то, што на протесте против Рио Тинта доводе људе који су продали земљу управо тој компанији, на то смо већ и огуглали, али сада су прешли на следећи ниво.

Наиме, један од истакнутијих протестаната против литијума је Мирослав Мијатовић који је у дебелом сукобу са законом.

Он је на вечерашњем протесту у Шапцу држао говор покушавајући да побуни народ празним причама.

Мијатовића иначе терете за два кривична дела, и то да је као председник ФК Гучево склопио уговор са предузећем Алфапројекат без одлуке надзорног одбора, затим да је подигао са рачуна ФК Гучево скоро 2 милион адинара на име хранарине и других трошкова, али без покрића.

Кривична пријава датира из 2009. године, а очигледно га је бивша жута власт спасавала затворске казне.

(Информер)

БОНУС ВИДЕО: Вучића је требало убити још у ноћи између 5. и 6. октобра 2000.: Језива скривена порука са ТВ Нова

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРЕТПОСТАВЉАМ ДА ЈЕ ЗАТО СКИНУЛА ПОЈАС Огласио се власник агенције у којој је страдала девојка, Тијана махала пријатељима на плажи

"ПРЕТПОСТАВЉАМ ДА ЈЕ ЗАТО СКИНУЛА ПОЈАС" Огласио се власник агенције у којој је страдала девојка, Тијана махала пријатељима на плажи

НОВОСАЂАНКА Тијана Р. (19), која је погинула 28. маја у застрашујућој несрећи у Будви, током парасејлинга, била је потпуно безбедна у седишту које је сајлама везано за падобран, који вуче глисер.

29. 05. 2025. у 14:31

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.

28. 05. 2025. у 09:45

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: Ипак је бољи у политици! (ФОТО/ВИДЕО)

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)

БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).

29. 05. 2025. у 14:49

Коментари (11)

ТЕНИСКИ ШОК: Горан Иванишевић има нови посао, ево чији је тренер постао!