НА ОПОЗИЦИОНОМ СКУПУ И ЧОВЕК КОЈИ ПРИЖЕЉКУЈЕ УЈЕДИЊЕЊЕ КОСОВА И АЛБАНИЈЕ! СРАМОТА: Ево шта је писао активиста (ВИДЕО)
ВЕЋ је познато да опозиција доводи фантомске демонстранте из Београда и Новог Сада у мања места у Србији желећи да оставе утисак како су масовни протести у тако малим срединама.

Foto: Printskrin
Тако се у Осечини појавио и Никола Ристић који је дошао из Београда, а познат је по томе што је 2019. изјавио:
- Заслужили смо да Косово буде најпре независно, а затим у савезу са Албанијом. Они ће сигурно боље водити рачуна о тој територији - писао је поменути опозициони активиста.
Доказ за ово налази се на друштвеној мрежи 'X' где је објављено на профилу ''Детектор лажи''.
БОНУС ВИДЕО: Н1 НАСТАВЉА ДА ВЕЛИЧА ''ОЛУЈУ'': Миа Бјелогрлић се смеје док прича
Препоручујемо

МИНИСТАР ЛОНЧАР: Тим стручњака ће се бавити утицајем ископавања литијума на здравље људи
06. 08. 2024. у 11:15

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)