"БАШ ЊИХ БРИГА ЗА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ": Брнабићева јаснија него икад - Протест који организују у Београду нема никакве везе са литијумом
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Ана Брнабић истакла је на друштвеној мрежи "Икс" да протест најављен од страен опозиције за 10. август нема никакве везе са литијумом.
![БАШ ЊИХ БРИГА ЗА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ: Брнабићева јаснија него икад - Протест који организују у Београду нема никакве везе са литијумом БАШ ЊИХ БРИГА ЗА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ: Брнабићева јаснија него икад - Протест који организују у Београду нема никакве везе са литијумом](/data/images/2024-07-17/507850_tan2024-07-1713445651-1_fmob.jpg)
FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
- Протесте "против литијума" сажима ова реченица једног од Шолакових уредника: "10. август је нови 5. октобар". Протест који организују у Београду нема никакве везе са литијумом. Баш њих брига за животну средину - па требало је Александар Вучић
Све је то урађено док је СНС Србија на власти. Не пре тога. Једини циљ протеста је насилно свргавање Александра Вучића са власти коју је народ демократски изабрао на изборима. Једини циљ је отимање државе. Ето њима прилике да понове ноћ коју су пропустили између 5. и 6. октобра, а за којом толико жале. И то је једина истина - наводи се у објави.
БОНУС ВИДЕО: Несторовић се потукао насред улице у Обреновцу! Ово је доказ да опозиција организује протесте
![АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати! АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!](/data/images/2025-02-11/571809_profimedia-0758018135_kf.jpg?time=1739277204)
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"
КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.
11. 02. 2025. у 13:30
![ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО) ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)](/data/images/2025-02-11/571829_profimedia-0962212937_kf.jpg?time=1739280031)
ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)
НАКОН серије потреса на Санторинију, море у Измиру и многим другим местима дуж егејске обале повукло се више од 200 метара, објавили су турски медији.
11. 02. 2025. у 14:15
![3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми? 3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?](/data/images/2025-02-11/571873_vedrana-rudan-zoran-milanovic-marko-perkovic-tompson-foto-yt-printscreen-profimedia-ata-images-2_kf.jpg?time=1739290351)
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (0)