ТРАГОВИ ЗАПАДНИХ ПАРА У ФИНАНСИРАЊУ ПРОТЕСТА У СРБИЈИ: Циљ - изазивање хаоса и нестабилности
МЕДИЈСКИ покровитељ „еколошког“ протеста који ће се 9. августа одржати у Чачку је „Оzon Pres“, медијска кућа која своје активности спроводи у циљу остваривања интереса западних сила на подручју Србије, а што јасно потврђује околност да су њени најзначајнији финансијери америчке организације Национална задужбина зс демократију – NED, Национални демократски институт – NDI, Међународни републикански институт – IRI и америчка владина организација USAID, затим британске организације Балканска истраживачка новинарска мрежа – BIRN и British Cuncil, као и немачка владина агенција GIZ и Европска задужбина за демократију – EED.

Foto: Profimedia
Дефинитивно постаје све јасније и очигледније да је тема супротстављања експлоатацији литијума само злоупотребљена, те да прави циљеви протеста немају везе са екологијом, већ представљају брутално мешање у унутрашње ствари Србије, односно да се тежи организовању Беомајдана и изазивању политичке и безбедносне нестабилности у нашој земљи, што је недопустиво.

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)