ВУЧИЋ: Сваки човек, кад прочита шта се пише у Приштини и Загребу, потпуно му је јасно на којој страни треба да буде
11. 08. 2024. у 11:21
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић осврнуо се на писања медија из Хрватске и Приштине о Србији.
Повезане вести
ВУЧИЋ ОПЕТ ПРУЖА РУКУ ЗА ДИЈАЛОГ: На Андрићевом венцу од данас консултације шефа државе са политичким актерима
У ТРЕНУТКУ када се глобална сцена све више ломи под теретом међународних сукоба, растућих економских и енергетских ризика, одлука председника Александра Вучића да покрене друштвени дијалог са свим политичким чиниоцима, о ванредним парламентарним изборима и спољнополитичком курсу земље долази као одговор на нагло подигнуте тензије, и унутар државе и изван ње.
03. 04. 2026. у 07:00
Најновије из рубрике
Политичка шизофренија опозиције: Хоћемо у ЕУ, али нећемо да гласамо за европске законе
ДРУГА редовна седница пролећног заседања Скупштине Србије завршена је јуче даном за гласање, у којем су народни посланици изгласали све предлоге закона и потврдили све споразуме и одлуке са дневног реда.
24. 04. 2026. у 14:55
Пала прича о Сарајево сафарију: Ову су документи који руше лажи Маргетића (ФОТО)
"САРАЈЕВО Safari", афера из периода ратне опсаде тог града са монструозним детаљима о организовању убијања људи из снајпера, искоришћен је за још један покушај не само пуког дискредитовања председника Србије Александра Вучића, већ и за његову политичко-медијску криминализацију и персонализовану демонизацију.
24. 04. 2026. у 13:39
Домагој Маргетић урлао из петних жила: Направио скандал кад му је обавештајац открио да Вучић није био део "Сарајево сафарија" (ВИДЕО)
ДОМАГОЈ Маргетић, хрватски новинар који је лажно оптужио председника Србије Александра Вучића да је учествовао у "Сарајево сафарију", представио је данас своју "књигу" у главном граду БиХ.
24. 04. 2026. у 13:38
Хладан туш за блокадере: Венецијанска комисија коначно дала своје мишљење, па поздравила оно што су они највише критиковали
ВЕНЕЦИЈАНСКА комисија објавила је данас експертско мишљење о сету правосудних закона усвојених у Нардоној скупштини 28. јануара 2026. године
24. 04. 2026. у 13:26
Састанак премијера Србије и Српске: Јачање сарадње и инфраструктурни пројекти (ВИДЕО)
У ЗГРАДИ Владе Србије почео је састанак између премијера Србије проф. др Ђуре Мацута и премијера Републике Српске Саве Минића, а на састанку су присутни и министри две владе.
24. 04. 2026. у 12:32
Коментари (0)