КУРТИ НАСТАВЉА СА ТЕРОРОМ НАД НЕДУЖНИМ НАРОДОМ: Нападнут Србин у Косовском Поморављу, насилници га истукли, чула се и пуцњава
У СЕЛУ Горње Кормињане у Косовском Поморављу протекле ноћи две маскиране особе упале су у породичну кућу Србина Ненада Јовановића, физички га напали наневши му лакше телесне повреде, а по изласку из куће су и пуцали из ватреног оружја.
Куртијеви специјалци опседају север, Фото АП
Како је саопштено из такозване косовске полиције, по добијању пријаве релевантне јединице изашле су на терен где су пронађене три чауре, а приликом пуцњаве нико није повређен.
Истражитељи раде на расветљавању околности овог случаја који је окарактерисан као "изазивање опште опасности".
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: Лицемерно: Продао земљу Рио Тинту, а сад друге хушка на насиље и спомиње им децу
Препоручујемо
КУРТИ НАРЕДИО СВОЈИМ МЕДИЈИМА: Пуна подршка рушењу стабилности Србије (ФОТО)
09. 08. 2024. у 14:24
ЗАШТО БЕОМАЈДАН ОПОЗИЦИЈА РАДИ ЗА КУРТИЈА? Разоткривен шаблон по ком делују
09. 08. 2024. у 07:43
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)