МАСКЕ СУ ПАЛЕ: Ова објава је доказ да протести немају везе са литијумом, већ насилним рушењем Вучића са власти (ФОТО)
НА једном од профила на друштвеној мрежи "Икс" на којем се могу видети многобројне објаве подршке наводним протестима против литијума, који имају за циљ рушење председника Србије Александра Вучића, напокон је осванула права истина целе приче.
Фото: Архива
Како се може видети у објави, према мишљењу твитераша, једини човек који заслужује место председника Србије је Драган Шолак.
Фото: Принтскрин
Дакле, из свега наведеног може се закључити да протести немају везе са борбом за животну средину и њено очување, већ да је циљ целе приче само један - а то је рушење председника Србије Александра Вучића, и то у режији Драгана Шолака.
Препоручујемо
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)