ЗАХВАЛНОСТ НА ПОДРШЦИ И ДОБРОЈ САРАДЊИ: Вучић примио у опроштајну посету амбасадора Холандије
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић примио је у опроштајну посету амбасадора Краљевине Холандије Јоуста Реинтјеса.
Фото: Инстаграм
- Захвалио сам амбасадору Јоусту Реинтјесу на доброј сарадњи и доприносу који је дао на унапређењу билатералних односа, а посебно у областима зеленог раста, обновљиве енергије, образовања, реформске агенде и екологије.
Изразио сам велико задовољство чињеницом да неке од најпознатијих холандских компанија успешно послују у Србији, те да њихово позитивно искуство представља одличну основу за долазак нових улагача.
Захвалио сам Холандији на подршци ЕУ путу Србије и пожелео амбасадору Реинтјесу много успеха на будућим дужностима - навео је председник на свом Инстаграм налогу.
БОНУС ВИДЕО: Најодвратнији напад на српске олимпијце на Н1: Дочек је био националистичка фарса, напали Новака
Препоручујемо
ПРЕМИЈЕР ВУЧЕВИЋ ИЗРИЧИТ: Никаква одлука без договора са председником
14. 08. 2024. у 09:27
ВУЧИЋ СА АМБАСАДОРИМА КВИНТЕ И ШЕФОМ ДЕЛЕГАЦИЈЕ ЕУ: Данас састанак у згради Председништва
14. 08. 2024. у 07:35 >> 07:35
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
У ТЕЛУ УКРАЈИНСКОГ ВОЈНИКА НАЂЕНА ГРАНАТА? Леш враћен из Русије, хитно евакуисана мртвачница (ФОТО)
ТОКОМ обдукције страдалог украјинског војника, чије је тело враћено из Русије у склопу размене, форензичари су наводно открили неексплодирану гранату. Због опасности, особље мртвачнице је евакуисано, а контрадиверзионе екипе и стручњаци за разминирање уклонили су и уништили експлозив.
14. 03. 2026. у 07:49
Коментари (21)