ШОЛАК НАСТАВЉА КАМПАЊУ ПРЕКО СВОЈИХ БОТОВА: Тежак сам више од милијарду долара, ја треба да будем председник Србије! (ФОТО)
ДРАГАН Шолак не престаје са кампањом против државе и легитимно изабране власти, а последњи у низу његових ''бисера'' јесте да треба да буде председник Србије јер има милијарду долара!?
Фото: Профимедиа
Фото: Printscreen
- Овај тежак преко милијарду долара. Једно је сигурно, да краде неће. Најгоре што може да нам се деси је да сви морамо да навијамо за Саутемптон. Шолак, мој изабрани председник, а ви како хоћете. Хвала брату Мирку што нам је отворио очи - наводи се у објави на друштвеној мрежи ''X''. БОНУС ВИДЕО: ШОЛАКОВЦИ НАСТАВЉАЈУ ДА КРИМИНАЛИЗУЈУ ВУЧИЋА И ПРЕТЕ МУ: Нећеш добро завршити, бежи из земље!
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
УКРАЈИНА ЈЕ ПАЛА НА КОЛЕНА: Стигао ултиматум који не смеју да одбију
ЛИДЕР пољске опозиционе партије Право и правда и бивши премијер Пољске Јарослав Качињски поручио је да Украјина не може бити примљена у Европску унију док не одбаци политику величања Степана Бандере, Украјинске устаничке армије и Организације украјинских националиста.
05. 07. 2026. у 07:22
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (8)