ПРЕДСЕДНИК ОДРЖАО РЕЧ: Грађани Малог Зворника синоћ изнели локалне проблеме, машине већ данас на терену (ФОТО)

Новости онлајн

15. 08. 2024. у 19:44

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић јуче је пуна четири сата разговарао са грађанима Малог Зворника и одговарао на сва њихова питања.

ПРЕДСЕДНИК ОДРЖАО РЕЧ: Грађани Малог Зворника синоћ изнели локалне проблеме, машине већ данас на терену (ФОТО)

Foto: TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ

Грађани су том приликом, поред изражавања забринутости због отварања рудника литијума и својих дилема у вези са том темом, пред председника изнели и низ локалних проблема, свако из места из којег долази. Највише проблема било је у вези са завршетком неких локалних путева, а председник је синоћ најавио да ће се за то надлежни тимови позабавити изнетим проблемима грађана, те да ће се убрзо кренути ка решењу тих проблема. 

Дата реч већ је одржана, а радови су почели и пре договореног рока. 

Овоме сведочи и фотографија коју је на свом Фејсбук налогу објавио и један од мештана из овог подручја. На фотографији су машине које су већ на терену, иако се разговор са мештанима Малог Зворника и околних места одиграо синоћ.  

"Наш председник обећао машине у понедељак, машине стигне данас. Хвала унапред председнику Вучићу", написао је он у опису фотографије. 

Фото: Принтскрин

БОНУС ВИДЕО:

СКАНДАЛ У ДНЕВНИКУ ШОЛАКОВЕ Н1! Смета им транспарент о Косову и Метохији у Новом Саду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (10)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?