БРНАБИЋ О ПОСЕТИ МАКРОНА: То је показатељ да је Србија постала веома важна земља
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Србије Ана Брнабић оценила је поводом данашње посете Србији француског председника Емануела Макрона да Србију последњих година посећују важни државници и међународни функционери, неки и по више пута, што показује колико је Србија постала веома значајна земља.
![БРНАБИЋ О ПОСЕТИ МАКРОНА: То је показатељ да је Србија постала веома важна земља БРНАБИЋ О ПОСЕТИ МАКРОНА: То је показатељ да је Србија постала веома важна земља](/data/images/2024-06-04/492506_tan2024-05-2213121655-0_fmob.jpg)
Фото: TANJUG/ NARODNA SKUPŠTINA SRBIJE/ PEĐA VUČKOVIĆ/
- Такве ствари се не дешавају ни много већим, економски јачим државама, а то показује да је Србија уз председника Александра Вучића и његову визију развоја и напретка земље, постала не само апсолутно најзначајнија земља, не само на Западном Балкану, већ и у југоисточној Европи, као и једна од најзначајнијих земаља на европском континенту па и шире - истакла је она за ТВ Пинк.
Брнабићева је додала је да су нам сада посете важних лидера, за разлику од раније, постале свакодневица, па више и обраћамо пажњу на то.
Оценила је, међутим, да неки у земљи о томе немају позитивно мишљење и гледају на то као на нешто небитно, па, како је навела, говоре да је тема Макронове посете одлагање нуклеарног отпада, што, према њеним речима, није тачно, јер, истакла је, то је супротно и нашим и европским и француским законима.
- Дежурни критизери, када нам долази кинески председник Си Ђинпинг, кажу да се удаљавамо од европског пута, а када долази немачки канцелар Олаф Шолц кажу да је то понижење за Србију - наводи Брнабићева, упитавши те критизере "како је сад то понижење за Србију, а није доказ да смо на европском путу и да то није наше приближавање Европској унији".
БОНУС ВИДЕО: БРНАБИЋЕВА РАСКРИНКАЛА ОПОЗИЦИОНЕ МЕДИЈЕ: Је л' ово није таргетирање?
![АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати! АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - Могли су нас шпијунирати!](/data/images/2025-02-11/571809_profimedia-0758018135_kf.jpg?time=1739277204)
АМЕРИКАНЦИ ОТВОРИЛИ КИНЕСКИ БАЛОН КОЈИ СУ ОБОРИЛИ: Остали шокирани оним што се налази у њему - "Могли су нас шпијунирати!"
КИНЕСКИ шпијунски балон који је 2023. године прелетео Сједињене Државе био је опремљен америчком технологијом која је могла омогућити шпијунирање Американаца, према изворима који су директно упознати са техничком анализом коју је спровела америчка војска.
11. 02. 2025. у 13:30
![ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО) ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)](/data/images/2025-02-11/571829_profimedia-0962212937_kf.jpg?time=1739280031)
ГРАЂАНИ У ПАНИЦИ: Море у Турској се повукло више од 300 метара (ФОТО)
НАКОН серије потреса на Санторинију, море у Измиру и многим другим местима дуж егејске обале повукло се више од 200 метара, објавили су турски медији.
11. 02. 2025. у 14:15
![3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми? 3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?](/data/images/2025-02-11/571873_vedrana-rudan-zoran-milanovic-marko-perkovic-tompson-foto-yt-printscreen-profimedia-ata-images-2_kf.jpg?time=1739290351)
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (15)