ЈОВАНОВ ПРУЖИО ПОДРШКУ ВУЧЕВИЋУ: Честитке премијеру на храбрости да се избори за боље цене за народ у Србији

Novosti online

29. 08. 2024. у 13:04

ЧЛАН Председништва СНС Миленко Јованов честитао је премијеру Милошу Вучевићу на акцији "Најбоља цена".

ЈОВАНОВ ПРУЖИО ПОДРШКУ ВУЧЕВИЋУ: Честитке премијеру на храбрости да се избори за боље цене за народ у Србији

Фото: Принтскрин

- Подршка и честитке премијеру Милошу Вучевићу на храбрости да се ухвати укоштац са трговинским ланцима и да се избори за боље цене за народ у Србији. Након јучерашњег подизања минималне зараде на ниво минималне потрошачке корпе, ово је још једна победа у свакодневној борби за бољи живот грађана - написао је Јованов на Иксу.

Грађани ће од 1. септембра до краја октобра у оквиру акције "Најбоља цена", по ценама које су повољније од акцијских, у 2.500 малопродајних објеката моћи да купе 81 врсту производа, заправо 700 конкретних производа, изјавио је премијер Милош Вучевић на представљању акције.

 
 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.

29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21

Коментари (25)

GATES OF OLYMPUS SUPER SCATTER САМО НА SOCCERBET-У