"ЗНАЧАЈ ВАШЕ ПОСЕТЕ ЗА НАС ЈЕ НЕМЕРЉИВ" Вучић свечано дочекао Макрона, па послао снажну поруку (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић дочекао је председника Републике Француске Емануела Макрона на аеродрому у Београду, након чега се огласио на свом званичном Инстаграм налогу.
Foto Instagram/buducnostsrbijeav
- Добро нам дошли, драги пријатељу Емануеле Макрон! Значај Ваше посете за нас је немерљив у политичком и економском смислу, а надам се да ћемо, као земља и народ, знати да узвратимо и поштовање и пажњу коју Ви показујете према нашој Србији. Пред нама су нови кораци којима ћемо проширити наше партнерство и ојачати традиционално добре односе наше две земље и два народа. Живело пријатељство Србије и Француске - написао је Вучић на свом званичном Инстаграм налогу будуцнострбијеав.
Препоручујемо
ОБРАЋАЊЕ ДВОЈИЦЕ ПРЕДСЕДНИКА: Вучић - Потписан уговор о набавци 12 "рафала"; Макрон - Србији је место у ЕУ (ФОТО/ВИДЕО)
29. 08. 2024. у 17:44 >> 21:26
ГУЈОН УОЧИ МАКРОНОВЕ ПОСЕТЕ: Први министар одбране Србије је био Француз
29. 08. 2024. у 16:15
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (14)