ЈА СЕ НЕ БОЈИМ ДА ТО ОТВОРЕНО КАЖЕМ Вучић у Чешкој: Једина смо земља у Европи која није увела санкције Русији
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је у Чешкој о Русији и томе што је Србија једина земља која није увела санкције тој земљи.

Фото: Танјуг/Kremlin Pool Photo via AP
Људи кажу да имате однос са Путином који је проблематичан, како одговарате на то и да ли право играте на две стране, рекла је модератор панела на ком је учествовао Вучић.
- Које односе имам са Путином? Ви сте рекли да имам, питам вас које имам. Ја одржавам односе? Нисам разговарао са њим 2 и по године, од када је почео рат. Рекли сте да одржавам односе, а нисам причао са њим од рата за разлику од многих других лидера који су причали са њим, многи европски лидери јесу, ја нисам. Ви из неког разлога сте хтели да кажете да ја јесам, а други лидери нису - рекао је Вучић и додао:
- Да вам кажем око санкција, и обе стране. Не постоје обе стране, ми смо на ЕУ путу, да ми имамо добре традиционалне односе са Русијом и тога се не стидим и није ме срамота. Једина смо земља у Европи која није увела санкције Русији, нисам уплашен да то кажем отворено. Са друге стране осудили смо руску агресију на Украјину и у УН. На крају, говорећи о хуманитарној помоћи Украјини, све је о друштвеним мрежама, новинарима, пропагнда. Када говорите ко је помогао са Западног Балкана, сви заједно су дали Украјини 200 пута мање, него мала Србија, и не питајте мене, питајте Украјинце.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)