Одговор Александара Којића
Александар Којић упутио нам је одговор на текст: У ТОКУ ЈЕ АКЦИЈА ПОД КОДНИМ ИМЕНОМ "ПАД ЗИДА" - ЦИЉ РУШЕЊЕ ВУЧИЋА: У свему учествује врх СПС и Нова ДСС (ФОТО)
Никола Обрадовић
"Нетачно је да сам политички деловао тог дана и нетачно је да је Општински одбор Социјалистичке партије Србије у наведеном учествао, јер сам ја са мојм другарима који немају везе са политиком дошао на “Фисхеријаду” у самосталној режији. Није постојао говор мржње, никава тајна операција координисана и помогнута од стране страних амабасада и служби нити било шта слично", наводи Којић.
Препоручујемо
ВУЧИЋ: Од Другог Светског рата па на овамо, када је то више урађено за Лозницу?
12. 07. 2026. у 18:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)