ОПАСНЕ ПОРУКЕ СА ТЗВ. ПРАЈДА: ЕКСТРЕМИСТИ УПУТИЛИ ПОЗИВ НА НАСИЉЕ

NOVOSTI

07. 09. 2024. у 22:04

Таман када је домаћа јавност помислила да ће овогодишња тзв. Парада поноса бити једна од најмирнијих и најбезазленијих до сада, поједини екстремистички елементи су злоупотребили и ову прилику за њихову деструктивну пропаганду.

ОПАСНЕ ПОРУКЕ СА ТЗВ. ПРАЈДА: ЕКСТРЕМИСТИ УПУТИЛИ ПОЗИВ НА НАСИЉЕ

Novosti

 

 

Наиме, у једном тренутку се у поворци завијорила застава са натписом Евромајдан, што је недвосмислена асоцијација на некадашња насилна превратничка дешавања у Украјини, али и на недавне тзв. еколошке протесте у Србији, усмерене на изазивање Беомајдана.

Зато би било веома важно установити ко стоји иза те врсте провокација, при чему треба узети у обзир да организатори данашње манифестације највише сумњају на “Зелено-леви фронт”, чији је лидер Радомир Лазовић био најагилнији у политичкој злоупотреби овог догађаја. Истовремено, као потенцијалне саучеснике “Зелено-левог фронта” су означили активисте руских и украјинских дезертерских организација које су се од 2022. године запатиле у Србији, а са којима се Лазовић и његови истомишљеници често виђају по пријемима у бројним западним амбасадама и деле исту идеолошко-политичку агенду.

 

Novosti

 

Novosti

 

Novosti

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

ОВО СЕ НЕ ВИЂА ЧЕСТО! Никола Јокић се затрчао ка кошу и дигао све на ноге (ВИДЕО)