ЗАКОН ПРОТИВ ЛИТИЈУМА НЕМА НИЈЕДАН ТАЧАН ТЕХНИЧКИ ПОДАТАК: Инжењер аргументима демолирао предлог опозиције!

Јована Шведић

12. 09. 2024. у 15:26

ИНЖЕЊЕР технологије Душан Благојевић, на мрежи Икс познат као Пуру Јарви, аргументима је на тој мрежи демолирао опозициони предлог закона за забрану ископавања литијума.

ЗАКОН ПРОТИВ ЛИТИЈУМА НЕМА НИЈЕДАН ТАЧАН ТЕХНИЧКИ ПОДАТАК: Инжењер аргументима демолирао предлог опозиције!

Foto: Printskrin

- Дошао сам да вам кажем да је научница демантовала себе још пре две године, а не недавно, али и да тај део са сумпорном и најмање нетачан у целом вашем захтеву - наводи се у објави.

Благојевић је такође приложио и снимке:

БОНУС ВИДЕО:

Лудило мозга! Ђиласов владика поручио да су Срби сами криви за муке које пролазе на КиМ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?

ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".

21. 08. 2025. у 19:40

СРАМНО! Хрватска редитељка оскрнавила Тамо далеко - текст измењен, СРБА нигде

СРАМНО! Хрватска редитељка оскрнавила "Тамо далеко" - текст измењен, СРБА нигде

ХРВАТСКА редитељка Хана Јушић искористила је нумеру "Тамо далеко" за последњу сцену и одјавну шпицу свог филма "Бог неће помоћи", који је приказан на Сарајево филм фестивалу.

21. 08. 2025. у 12:11 >> 15:02

Коментари (0)

ЗНАТНО НИЖА КАМАТНА СТОПА: Искористите специјалну понуду