ЛАЖНИ ЕКОЛОЗИ ПРИЗНАЛИ ДА СУ ПРОТЕСТИ ПРОПАЛИ Петковић: Људи нас не разумеју, не слажу се са нашим одлукама (ВИДЕО)
ЛАЖНИ еколог из организације "Не дамо Јадар" Небојша Петковић признао је да су протести тотално пропали.

Фото: Принтскрин
- Еко стража није организовала протест због хапшења њихових активиста, нисмо ни позвани у организацију, а били смо тамо, све огранизације су биле тамо. Више нећемо давати никаква обећања јер долазимо у ситуацију да се не разумемо са људима, да се неко не слаже са тим нашим одлукама. - истакао је Петковић.

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"
"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."
30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33
Коментари (20)