"КАКВА БЕДНА ПАТЕТИКА" Брнабић одговорила Ђиласу
21. 09. 2024. у 14:04
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић одговорила је Драгану Ђиласу, лидеру ССП.
Повезане вести
БРНАБИЋЕВА ПОРУЧИЛА ЂИЛАСУ: Да сте криминалци и хохштаплери, то сви у Србији знају, ново је да сте оволики лицемери
АНА Брнабић, председница Скупштине Србије огласила се поводом нових срамних изјава Драгана Ђиласа.
25. 03. 2026. у 11:25
Најновије из рубрике
ШЕШЕЉ ОГОЛИО ПИЦУЛИЋЕ: Кандидати блокадерског покрета су из антисрпског миљеа
КАНДИДАТИ блокадерског покрета који се спомињу су углавном људи из невладиног сектора и антисрпског миљеа, каже заменик председника СРС Александар Шешељ.
22. 06. 2026. у 23:20
ШЕШЕЉ О ИСТОРИЈСКОЈ НЕПРАВДИ: Милошевић сахрањен у свом дворишту, а Ђинђић у Алеји великана
БИВШИ председник СРЈ Слободан Милошевић убијен је у Хагу где је бранио и Србију и српски народ, казао је председник СРС др Војислав Шешељ.
22. 06. 2026. у 20:29
ВУЧИЋ ПОТВРДИО ПИСАЊЕ НОВОСТИ: Застава дуга 500 метара на скупу 27. јуна, као и роботи који су у Кини играли Моравац
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је током ванредног укључења на Информер ТВ потврдио да ће роботи који су играли Моравац у Кини "наступити" у Београду у суботу 27. јуна.
22. 06. 2026. у 19:15
"БЕЛИВУКОВ АДВОКАТ САМ КАЖЕ ДА ЈЕ ФОТОМОНТАЖА" Вучић раскринкао бруталан покушај криминализације од стране Н1
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је током ванредног укључења на Информер ТВ прокоментарисао језив покушај криминализације, од стране Н1, такође осудивши напад на сина Динка Грухоњића.
22. 06. 2026. у 19:08
ВУЧИЋ О ДИВЉАЊУ БЛОКАДЕРА У НОВОМ САДУ И ВАЉЕВУ: Мало су запалили зграду и умало да убију људе, али то "нема везе" - победићемо аргументима
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је током ванредног укључења на Информер ТВ подсетио да је новинарка блокадерских медија пренела да се ништа посебно не дешава када су палили просторије СНС у Новом Саду и када су људи унутра умало настрадали.
22. 06. 2026. у 19:05
Duška
21.09.2024. 14:12
Jadno i mnogo bedno ponašanje opozicije!
Branislava
21.09.2024. 14:14
Sačuvaj nas Bože od ovakvih ljudi i ovakvog zla kao što je opozicija!
Nora
21.09.2024. 14:15
Najveće zlo je opozicija!
Lora
21.09.2024. 14:15
Ponašanje opozicije je za svaku osudu i to najveću.
Marko
21.09.2024. 14:18
Baš tako. Ana je potpuno u pravu.
Makica
21.09.2024. 14:18
Ovakvo zlo i mržnja se nije skoro videla. Strašno!
Mićko
21.09.2024. 14:19
Opozicija samo pokazuje svoju glupost!
Micika
21.09.2024. 14:20
Van svake pameti je ovakvo ponašanje opozicije i njenih pristalica.
Karolina
21.09.2024. 14:20
Bolje bi mu bilo da dokaže poreklo svoje imovine umesto što patetiše bez razloga.
Ruška
21.09.2024. 14:20
Opozicija zna samo da pravi haos, nered i nemir.
Karolina
21.09.2024. 14:21
Na bezrazložnu patetiku Đilasa niko ne treba ni da obraća pažnju.
Čarli
21.09.2024. 14:22
Opozicija samo pokazuje svoju glupost i nemoć!
Irena
21.09.2024. 14:23
Neverovatno je kolika je mržnja od strane opozicije prema Srbiji i narodu.
Katalina
21.09.2024. 14:24
Đilasovcima je jedino još patetika ostala.
Katalina
21.09.2024. 14:25
Đilas samo želi da privuče pažnju.
Vladana
21.09.2024. 14:27
Opozicija oduvek ide protiv Srbije! Pokazala je koliko joj apsolutno ništa ne znači.
Snežana
21.09.2024. 14:28
Opozicija je nešto najgore što postoji! Takva mržnja sa njihove strane nije se videla nikada pre!
Duška
21.09.2024. 14:28
Bedno ponašanje opozicije i njenih pristalica!
Sanja
21.09.2024. 14:49
Djilas je spreman na sve, to je ocigledno!
Masa
21.09.2024. 14:52
Djilas je smesan sa svojom patetikom
Masa
21.09.2024. 14:53
Brzo Djiki zaboravio kad se drugome lose prica, samo ga svoja muka zanima
Milan
21.09.2024. 14:55
Dosta vise blebetanja
Jana
21.09.2024. 14:58
Pa to je djilasova skola, da glume zrtve i on i marinika
Ivona
21.09.2024. 14:58
Djilas pokusava na sve nacini da ga jos vise omrznemo, prevarant