НЕ ПРОЂЕ ДАН БЕЗ НАПАДА: Ђилас и исламисти настављају координисану кампању лажи против Вучића и Србије (ФОТО)
ИСЛАМИСТИЧКА "Слободна Босна" поново је гнусно напала председника Вучића и председницу скупштине Ану Брнабић да су нељуди јер су, како они кажу, "организовали криминалце", Вељка Беливука и Марка Миљковића.
Фото: Принтскрин
- Предсједник Странке слободе и правде Драган Ђилас одговорио је предсједници Скупштине Ани Брнабић на њен пост на друштвеној мрежи X у којем она износи низ оптужби на рачун опозиције и Драгана Ђиласа.
Ђилас је у својој објави на X-у, као одговор на пост Ане Брнабић, написао да су она и Александар Вучић нељуди. - стоји у објави.
Фото: Принтскрин
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Шок: "Цеца је дала отказ комплетном обезбеђењу - видела је фотографију шта су радили"
"ЈЕДНА птичица ми је рекла да је отпустила оне раднике обезбеђења."
22. 04. 2026. у 15:33
Коментари (20)