НЕШИЋ О ЛИЦЕМЕРНОМ БЕЋИРОВИЋУ: Вучић обезбедио вакцина и респиратора Федерацији БиХ, него он
МИНИСТАР безбедности БиХ Ненад Нешић реаговао је на малициозне нападе председавајућег Председништва БиХ Дениса Бећировића на Србију.

Фото Драган Миловановић
- Бећировићу само не смета помоћ Србије. Више је Александар Вучић обезбедио вакцина и респиратора Федерацији БиХ, него он. Када нестане гаса – опет помаже Вучић, а Денис се чешља. Врхунац је лицемерја то да Бећировић у излагању каже да је кључно да све земље признају да нема промена граница, а истовремено се понаша као да је такозвано Косово признато од БиХ и састаје се са Вјосом Османи. Председник Србије Александар Вучић свакодневно понавља да Србија подржава територијални интегритет и суверенитет БиХ, као и Републике Српске у оквиру дејтонске БиХ. Ако Бећировић смогне снаге и изговори реченицу да подржава територијални интегритет Србије и непромењивост њених граница, спреман сам да се престанем бавити политиком - написао је Нешић на Иксу.

УЗНЕМИРУЈУЋЕ Камера забележила хорор у Будви: Девојка (19) одвезала појас и пала са више од 50 метара висине
ДРЖАВЉАНКА Србије (19) погинула је данас током парасејлинга, активности која омогућава учесницима да лете изнад воде док их вуче глисер, када је одвезала сигурносни појас који је причвршћен за падобран.
28. 05. 2025. у 14:59

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

"УРАЂЕНА ЈЕ ДНК АНАЛИЗА" Девин нема право на једну Мирославову кућу - остало све као и Илићева деца рођена у браку
"АКО ЈЕ правоснажно утврђено да је Девин дете Мирослава Илића, он има иста права као и сва друга деца у вези са наследством."
28. 05. 2025. у 14:15
Коментари (0)