ВУЧЕВИЋ ЗА „ЈУТАРЊЕ НОВОСТИ“: Ко одслужи војску, пре до посла у јавној управи

Новости онлајн

27. 09. 2024. у 09:34

ПРЕДСЕДНИК Владе Србије Милош Вучевић саопштио је да би свим момцима, који буду одслужили војни рок под оружјем, требало омогућити да имају приоритет при запошљавању у јавној управи или да сутра, кад буду засновали породице, имају предност при упису деце у вртић.

ВУЧЕВИЋ ЗА „ЈУТАРЊЕ НОВОСТИ“: Ко одслужи војску, пре до посла у јавној управи

Фото Танјуг

Гостујући у првом јутарњем програму на порталу, „Јутање новости“, Вучевић је открио и да ће будући војници током боравака у касарнама имати могућност да добију возачке дозволе „Б“ или „Ц“ категорије, наводећи да ће то бити значајна уштеда за кућни буџет.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (42)

ПРЕНОС, АЛБАНИЈА - СРБИЈА: Скандал за скандалом у Тирани, а за то време - Пикси одредио невероватан састав орлова!