СРАМНО-ПОНОШ НАКОН МИЛИЦЕ УВРЕДИО И АНУ БРНАБИЋ: Сексистички коментари, чак је и Шолаковој новинарки било непријатно (ВИДЕО)

Новости

27. 09. 2024. у 21:21

ОПОЗИЦИЈА у скупштинским клупама једино је ''ефикасна'' у вређању жена, а у том ''послу'' предњачи НАТО генерал Здравко Понош који је, након што је увредио Милицу Ђурђевић Стаменковски овог пута изрекао увреде на рачун председнице Скупштине Ане Брнабић.

СРАМНО-ПОНОШ НАКОН МИЛИЦЕ УВРЕДИО И АНУ БРНАБИЋ: Сексистички коментари, чак је и Шолаковој новинарки било непријатно (ВИДЕО)

Фото: Printscreen

- А онда ми је, кад' сам јој рекао радите нешто друго жено, идите, не знам, окачите завесу, скувајте ручак, прочитајте књигу, спремите испит , радите нешто друго у Министарству, а онда ми је Брнабићка одузела реч зато што је дошла надрндана од куће, не знам одакле, изгледа да је у њеном свету увреда кување ручка, ја не знам да ли то везе има са њеним политичким или сексуалним определењем да је срамота кувати ручак - рекао је Понош присећајући се ''јуриша'' на жене и низа увреда на рачун министарке и председнице Парламента, а онда га је новинарка Н1 прекинула, јер је и њој, очигледно било непријатно...

Како су изгледале Поношеве увреде на рачун жена, погледајте у снимку:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (14)

Гладног Србина послали хашким џелатима: Борис Тадић на енглеском објавио да је ухапшен генерал Ратко Младић