СВЕЧЉА ПРИЗНАО: Нисам смео на север КиМ због Радоичића!

МИНИСТАР унутрашњих послова тзв. Косова Џељаљ Свечља боравио је данас у Северној Митровици, где је посетио новоотворени локал Мисини, а на питање зашто раније није долазио, одговорио је да "нема више Радоичића и да је сада безбедно", преноси Косев.

СВЕЧЉА ПРИЗНАО: Нисам смео на север КиМ због Радоичића!

Фото Танјуг/АП

На питање новинарке који је разлог његове данашње посете Северној Митровици, одговорио је питањем:

"Да ли сам вас икад питао зашто сте ви овде?“

На констатацију новинарке да она ту и живи, навео је да он иде и у Призрен, у Пећ, долази у Северну Митровицу…

На примедбу да раније није било тако и да у последње време чешће долази, одговорио је да је "ситуација била другачија".

- Немате више Радоичића овде и сада је овде све безбедно - рекао је Свечља.

Упитан да ли је Милан Радоичић једини разлог због којег није долазио на север, казао је:

- Не што је Радоичић био овде, него зато што смо морали да разбијемо његову криминалну групу.

На питање у вези са данашњим инцидентом испред локала који је посетио, казао да у то није упућен и да је то питање за тзв. косовску полицију.

Свечља је био у друштву заменика командира тзв. полиције Косова за регион Север Ветона Ељшанија, као и министра локалне самоуправе лажне државе Ељберта Краснићија.

БОНУС ВИДЕО: Опозиција признала: Протести против литијума су политички, а циљ је понављање Петог октобра!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (0)

ИМПРЕСИВНИ ЕНГЛЕЗИ: Горди албион очарао све издањем против Хрвата, тријумф над Ганом га води у нокаут фазу