ОПОЗИЦИЈА ЈЕ НАШ САВЕЗНИК Послушајте како Кокановић прети: Служићемо се и недозвољеним средствима (ВИДЕО)
ЛАЖНИ еколог и лажни лидер Златко Кокановић јасно је рекао да ће, уколико дође до нових протеста, опозиција користити сва дозвољена и недозвољена средства.
Фото: Новости
- Опозиција се ујединила око једне теме. Они су наши савезници. Никакви договори, никакви компромиси, никакви дијалози са компанијом и са влашћу не долазе у обзир. Или ће бити рудника, а нас неће бити или ће бити нас а неће бити рудника. Компромисно решење не постоји - истакао је Кокановић и објаснио како ће изгледати будући протести:
- Прећи ће се у радикализацију али на оним примерима где смо остварили неке успехе у 2021. години. Највероватније ће то бити блокаде саобраћајница, мада смо то били престали и избегавали да не малтретирамо своје грађане, али оне су нам највише уродиле плодом. Ми ћемо, ако дође до тога, да се служимо свим дозвољеним и недозвољеним средствима - истакао је Кокановић.
Препоручујемо
Опозициона комбинаторика Милете Сланкаменца на рачун интереса српских пољопривредника
03. 10. 2024. у 11:45
ПРОТЕСТ У СУБОТИЦИ: Још један у низу доказа да опозиција злоупотребљава пољопривреднике
02. 10. 2024. у 17:39
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (16)