СРАМНО: Албански министри у Влади Северне Македоније бојкотовали дочек Вучевића у Скопљу

Дејана Калинић
Дејана Калинић

07. 10. 2024. у 19:40

НИЈЕДАН министар албанске националности у Влади Северне Македоније данас није дошао да дочека српског премијера Милоша Вучевића који је допутовао у Скопље.

СРАМНО: Албански министри у Влади Северне Македоније бојкотовали дочек Вучевића у Скопљу

Фото: Влада Србије

На пријему се није појавио ни вицепремијер Изет Мејити.

После званичног дочека са највишим државним и војним почастима испред Владе Северне Македоније, председник Владе Србије је, како налаже протокол, поздравио остале министре. Међу њима су били потпредседници владе Александар Николоски и Иван Стоилковић, шеф дипломатије Тимчо Муцунски и министарка енергетике Сања Божиновска.

Из коалиције „Вреди“се још нису изјаснили зашто су одлучили да бојкотују дочек српског премијера у Скопљу, пренео је „Косово онлајн“.

БОНУС ВИДЕО: СТРУКА ДРАГАНИ ЂОРЂЕВИЋ: Могуће је оштећење у Јадру тла ако се буде минирало атомском бомбом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ВУЧИЋЕВА ИЗЈАВА УДАРНА ВЕСТ У РУСКИМ МЕДИЈИМА: Брује о ономе што је рекао британском новинару у лице

ИЗЈАВА председника Србије Александра Вучића коју је дао британском новинару Алистеру Кембелу у подкасту "Остало је политика" ударна је вест у руским медијима.

27. 04. 2026. у 22:03

Коментари (0)

Овације за Шпанску питу: Ирфан Менсур и Фондација Mozzart пронашли рецепт за успех