УВЕК ИМ ЈЕ ТЕМА: Хрвати не могу без Вучића
12. 10. 2024. у 09:20
У ХРВАТСКИМ медијима присуство председника Србије Александра Вучића на самиту у Дубровнику и даље је тема.
Најновије из рубрике
РАТКО ДМИТРОВИЋ РАСКРИНКАО БЕОГРАДСКЕ ГЛУМЦЕ: Хрватима не смета усташтво, а ови их грле, љубе, хвале...
НОВИНАР Ратко Дмитровић жестоко је критиковао на Иксу београдске глумце.
01. 02. 2026. у 23:18
ПРЕДСТАВИЛИ ГА КАО ЧОВЕКА ВЛАСТИ: Погледајте како су блокадери 2021. писали о ректору Ђокићу (ФОТО)
БЛОКАДЕРСКИ медиј "Време" и новинарка Јована Глигоријевић 2021. године су негативно писали о ректору Владану Ђокићу!
01. 02. 2026. у 21:25
"ДОНОСИМ ОДЛУКЕ У СКЛАДУ СА ПОТРЕБАМА НАРОДА" Вучић: Ко мисли да ми одређује да ли ћу да потпишем закон или не - тај није нормалан
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се на свом Инстаграм профилу где је поручио да доноси одлуке у складу са уставним овлашћењима и потребама грађана Србије.
01. 02. 2026. у 20:09
ВУЧИЋ СУТРА С АМБАСАДОРОМ УЗБЕКИСТАНА ОЈБЕКОМ ШАХАВДИНОВИМ: Састанак заказан у 12 часова
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се сутра с амбасадором Узбекистана у Београду Ојбеком Шахавдиновим, саопштила је Служба за сарадњу с медијима председника Републике.
01. 02. 2026. у 19:43
ОПОЗИЦИОНИ ШТАНД У ЦРВЕНКИ: Мало људи, много буке и још више ћутања пред насиљем
МАЛОБРОЈНИ представници опозиције окупили су се данас у Црвенки, где су организовали штанд који је, уместо политичке поруке и јасног програма, оголио бројне противречности, унутрашње сукобе и забрињавајући однос према медијским слободама. Први се присутнима обратио Златко Остојић, који је истакао да се окупљају у сусрет кампањи како би „исказали свој став“.
01. 02. 2026. у 19:25
Коментари (0)